Blog

Dziewictwo: Nowa granica seksualna

2022-11-17

Dziewictwo: Nowa granica seksualna

Nie zrozumcie mnie źle - nie próbuję nikogo osądzać ani snuć przypuszczeń na temat jego osobistych preferencji, jestem po prostu ciekawa, co motywuje kogoś do uprawiania seksu z dziewicą. Przecież jest mnóstwo innych sposobów na zaspokojenie swoich potrzeb seksualnych. Dlaczego dziewictwo jest tak wielką sprawą?
Jest to coś, co już wcześniej przeszło ci przez myśl.

Powab dziewictwa

Dlaczego niektórzy mężczyźni postrzegają seks z dziewicą jako tak pożądane doświadczenie? To dlatego, że dla nich jest to coś nowego i innego. Ale myślę, że może być w tym coś więcej.
Pomyśl o tym - kiedy uprawiasz seks z kimś, kto jest prawiczkiem, również doświadczasz czegoś nowego i innego. To sposób na ponowne przeżycie własnego dziewictwa, w pewnym sensie. I myślę, że to jest część atrakcyjności.
Seks z dziewicą to okazja do poznania czyjegoś ciała bez żadnych uprzedzeń i oczekiwań, to szansa na doświadczenie przyjemności w czysty i nieskażony sposób. I myślę, że to właśnie czyni to tak atrakcyjnym dla niektórych mężczyzn.

Dlaczego mężczyźni są tak atrakcyjni dla dziewic?

Jest kilka powodów, dla których mężczyźni uważają dziewice za tak atrakcyjne. Po pierwsze, jest czynnik wyzwania. Jeśli możesz spać z dziewicą, to tak jakbyś coś osiągnął i jest to nacięcie w twoim pasie, że tak powiem. Jest też fakt, że dziewice są postrzegane jako czystsze i bardziej niewinne. I wreszcie, jest cały "Chcę być tym, który nauczy cię wszystkiego" rzecz. Mężczyźni lubią czuć się potrzebni i pożądani, a dziewice dają im taką możliwość.

Czy dziewictwo jest atrakcyjne dla kobiet?

Nie tylko mężczyźni są zainteresowani seksem z dziewicami. W niektórych przypadkach, kobiety uważają, że pomysł spania z dziewicą jest również podniecający.
Jest kilka powodów, dla których może tak być. Po pierwsze, może to być postrzegane jako wyzwanie. "Zdobycie" dziewicy może dać kobiecie poczucie władzy i kontroli. Może to być również postrzegane jako akt dobroczynności, ponieważ kobieta wyświadcza mężczyźnie przysługę "wprowadzając" go w seks.
Innym powodem, dla którego niektóre kobiety są podniecone pomysłem seksu z dziewicą jest to, że wiedzą, iż to one będą rządzić. Z niedoświadczonym mężczyzną, kobieta może przejąć inicjatywę i być tym, który dyktuje tempo i kierunek aktywności seksualnej. To może być głównym włączeniem dla niektórych kobiet, które lubią być w kontroli podczas seksu.

Jak sprawić, aby seks z dziewicą był wyjątkowy

Jeśli masz szczęście, aby uprawiać seks z dziewicą, możesz się zastanawiać, jak sprawić, by to doświadczenie było wyjątkowe. Oto kilka wskazówek:
- Po pierwsze i najważniejsze, poświęć swój czas. To dla nich wielka sprawa, a pośpiech sprawi, że nie będą jej pamiętać.
- Bądź delikatny i cierpliwy. Ponownie, pośpiech nie pomoże w niczym. Pomóż im się zrelaksować i cieszyć się tym, biorąc rzeczy powoli.
- Bądź pełen szacunku. To dla nich duży krok, więc traktuj ich z szacunkiem i troską.
- Spraw, aby to było o nich. Tu nie chodzi tylko o to, że będziesz uprawiać seks z dziewicą. Chodzi o to, że oni w końcu mogą przeżyć ten wyjątkowy moment. Więc upewnij się, że skupisz się na tym, aby było to dla nich przyjemne.

Dziewictwo w erze randek online

Teraz, gdy jesteśmy w erze randek online, dziewictwo stało się jeszcze bardziej gorącym towarem. W świecie, w którym możesz machnąć w lewo lub w prawo i uzyskać niemal natychmiastową odpowiedź, mężczyźni szukają wszystkiego, co da im przewagę. A dla niektórych mężczyzn, bycie z dziewicą jest ostatecznym zwrotem akcji.
Możesz skorzystać z serwisów randkowych dla dorosłych, aby pomóc znaleźć kogoś, kto czuje się tak samo jak ty w kwestii seksu i dziewictwa. Możesz również skorzystać z forów internetowych, aby omówić swoje uczucia i uzyskać porady od innych osób w tej samej sytuacji.
Dziewictwo staje się coraz ważniejszym czynnikiem w związkach i jest to coś, co zarówno mężczyźni jak i kobiety biorą pod uwagę szukając partnera. Nie jest to już tabu do dyskusji; w niektórych przypadkach jest to nawet postrzegane jako pozytywna cecha.
Nie ma wstydu w byciu dziewicą, bez względu na wiek. A wraz z rozpowszechnieniem się randek online, nigdy nie było łatwiej znaleźć kogoś, kto podziela twoje poglądy na temat seksualności.
Więc jeśli jesteś dziewicą szukającą randki online, nie bój się użyć tego jako punktu sprzedaży! Być może znajdziesz swój idealny mecz.

Wnioski

Czy jesteś mężczyzną czy kobietą, hetero czy gejem, urok dziewictwa jest uniwersalny. Jest to wielka niewiadoma; dla niektórych jest to ogromny zwrot. Jest element zaufania zaangażowany w spanie z dziewicą; dla niektórych mężczyzn, to zaufanie jest niesamowicie erotyczne.

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read