Blog

Dlaczego "Netflix i chill" to nowy standard drugiej randki?

2022-07-13

Dlaczego

Jeśli twoja pierwsza randka nie zakończyła się niepowodzeniem i miałeś dość ekscytujący czas, to według wszelkiego prawdopodobieństwa, wkrótce będziesz miał drugą randkę.
I chociaż myśl o drugiej randce może wysłać niektórych ludzi w nerwowy szał, jest to całkiem ekscytujące. Jest to szansa, aby zbudować na pierwszej randce i poznać się jeszcze lepiej.

Drugie randki są często postrzegane jako okazja do przeniesienia spraw na wyższy poziom, ale czasami ludzie mogą być niepewni, co to właściwie oznacza.
Czy powinniście iść na drinka? Kolację? Na film? A może coś bardziej skromnego, jak kawa lub lody?
Nie ma dobrej lub złej odpowiedzi, ale jedna aktywność, która stała się coraz bardziej popularna w ostatnich latach, to "Netflix i chill".

Co to właściwie znaczy "Netflix and chill"?

Dla tych, którzy nie znają tego terminu, "Netflix and chill" odnosi się do wspólnego oglądania Netflixa w relaksującym otoczeniu, zwykle w czyimś domu.

Oto kilka powodów, dla których "Netflix i chill" stały się nowym standardem drugiej randki.

 1. Jest to niskie wymagania i zrelaksowany. Wspaniałą rzeczą w "Netflix and chill" jest to, że jest to bardzo niskie klucze i zrelaksowany, i nie ma potrzeby ubierać się lub zrobić małą rozmowę nad napojami lub kolacją. Możesz po prostu usiąść, zrelaksować się i obejrzeć program lub film razem.
 2. To doskonały sposób na poznanie siebie nawzajem. Chociaż "Netflix and chill" może wydawać się prostym zajęciem, w rzeczywistości może być dość odkrywcze. To, co ktoś wybiera do oglądania, mówi wiele o jego guście i zainteresowaniach. Możesz dowiedzieć się wiele o kimś, oglądając z nim program lub film i widząc, jak na niego reaguje.
 3. To jest przystępne. Spójrzmy prawdzie w oczy, daty mogą być drogie, a rachunek może szybko dodać, jeśli wychodzisz na drinki lub kolację. "Netflix i chill" jest znacznie bardziej przystępną opcją, zwłaszcza jeśli podzielisz koszt subskrypcji :)
 4. Możesz to zrobić w dowolnym miejscu. Kolejną świetną rzeczą w "Netflix and chill" jest to, że nie jest zależny od lokalizacji, jak inne aktywności. Nie ma znaczenia, czy jesteś w mieście lub małym miasteczku; zawsze możesz znaleźć miejsce do oglądania Netflixa.
 5. Jest to wygodne. W dzisiejszym zabieganym świecie znalezienie czasu na randki może być wyzwaniem. "Netflix i chill" to świetna opcja dla osób z zajętymi harmonogramami. Możesz oglądać Netflix o każdej porze, w dzień i w nocy.

Jak najlepiej wykorzystać randkę z "Netflix and chill"

Chociaż "Netflix i chill" to stosunkowo proste zajęcie, wciąż jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby jak najlepiej wykorzystać swoją randkę.

 • Wybierz program lub film, który oboje jesteście zainteresowani. Najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić na randce "Netflix and chill", jest wybranie programu lub filmu, który tylko jedno z was jest zainteresowane. Nie tylko będziesz znudzony, ale twoja data też będzie. Kluczem jest znalezienie czegoś, czym oboje jesteście zainteresowani, abyście mogli cieszyć się tym razem.
 • Upewnij się, że twoje miejsce jest czyste i wygodne.Jeśli zamierzasz oglądać Netflix w swoim miejscu, upewnij się, że jest czyste i wygodne. Nikt nie chce oglądać Netflixa w niechlujnym lub niewygodnym środowisku. Poświęć czas na uporządkowanie i upewnij się, że twoje miejsce jest wygodne, abyś mógł się zrelaksować i cieszyć się randką.
 • Nie oglądaj tylko telewizji przez całą noc. "Netflix i chill" nie oznacza, że powinieneś oglądać telewizję przez całą noc, a punktem jest użycie Netflixa jako sposobu na relaks i spędzenie czasu razem, a nie bycie przyklejonym do ekranu przez całą noc. Upewnij się, że robisz przerwy w ciągu nocy, aby porozmawiać, śmiać się i cieszyć się nawzajem swoim towarzystwem.
 • Miej pod ręką przekąski i napoje. Kolejną krytyczną rzeczą do zapamiętania jest posiadanie przekąsek i napojów dostępnych. Nie chcesz przecież, aby Twoja randka stała się głodna lub spragniona w środku filmu. Posiadanie kilku przekąsek i napojów pod ręką pomoże uczynić randkę bardziej komfortową i przyjemną.
 • Nie bój się przytulać. Przytulanie to świetny sposób, aby zbliżyć się fizycznie do swojej randki, nie będąc przy tym zbytnio do przodu, a także świetny sposób na relaks i cieszenie się wzajemnym towarzystwem. Więc nie bój się przytulać do swojej randki podczas sesji "Netflix and chill".

Podsumowanie

Więc masz to! To tylko kilka powodów, dla których "Netflix i chill" to nowy standard drugiej randki. Więc jeśli szukasz zabawnego i łatwego sposobu na spędzenie wysokiej jakości czasu ze swoją znaczącą osobą, to jest to sposób, aby przejść!
Więc złap trochę popcornu, znajdź wygodne miejsce i uderzaj do gry.

Author profile

Paweł Fajdek

Ekspert od randek

Paweł Fajdek, renomowany ekspert od randek online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi wskazówkami i praktycznymi poradami, pomagając ludziom odnaleźć miłość w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read