Blog

Dlaczego mężczyźni wolą randki MILFs niż młodych dorosłych?

2022-11-19

Dlaczego mężczyźni wolą randki MILFs niż młodych dorosłych?

Istnieje kilka możliwych wyjaśnień. Jednym z nich może być to, że MILFy reprezentują coś, czego nie dostajemy od młodych dorosłych - dojrzałość, doświadczenie i dziki seks. Nie są też tak osądzające, jak często mogą być młodsi ludzie. Innym wyjaśnieniem może być to, że postrzegamy MILF-y jako bardziej osiągalne. Zazwyczaj nie są tak zajęte jak młodsi ludzie i jest bardziej prawdopodobne, że mają wolny czas, aby spędzić go z nami. Plus, są one często bardziej stabilne finansowo niż ich młodsze odpowiedniki.
Pod koniec dnia, tylko ty możesz odpowiedzieć, dlaczego wolisz randki MILFs niż młodych dorosłych. 

Dlaczego MILF-y są często bardziej atrakcyjne?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego jesteś bardziej przyciągany do MILFów niż młodych dorosłych? Jest kilka powodów, tak naprawdę. Po pierwsze, MILFy mają tendencję do bycia bardziej pewnymi siebie i pewnymi siebie. Były one wokół bloku kilka razy i wiedzą, czego chcą - gorący, parny seks bez żadnych zobowiązań.
Innym powodem jest to, że MILFs są zwykle bardziej doświadczeni w sypialni, a oni wiedzą, co robią i nie boją się pokazać. Możesz oczekiwać trochę mind-blowing seks podczas spania z MILF.
Wreszcie, MILFs emanują seksownością. Wiedzą jak się ubrać, jak mówić i jak się nosić. One emanują pewnością siebie i seksualnością, co jest głównym punktem zwrotnym dla wielu facetów.

Tak więc, zanim wskoczysz do świata randek cougar, podsumujmy główne plusy i minusy umawiania się z MILFami:

Plusy:

- Są zwykle bardziej dojrzałe i wiedzą, czego chcą.

- Często są bardziej otwarte i w dół, aby spróbować nowych rzeczy.

- Mają więcej doświadczenia życiowego, więc mogą nauczyć cię czegoś lub dwóch.

Cons:

- Mogą nie szukać niczego poważnego.

- Mogą nie mieć takiego samego poziomu energii jak ktoś młodszy.

- Możesz nie mieć nic wspólnego poza sypialnią.

Czego się spodziewać podczas randki z MILF-em

Możesz spodziewać się wielu rzeczy, kiedy umawiasz się z MILF, ale jedną z najlepszych rzeczy jest to, że wiedzą, czego chcą. Zazwyczaj nie boją się powiedzieć, czego szukają w związku, i nie zamierzają grać z tobą w gry. Wiedzą, czego chcą i zazwyczaj nie boją się powiedzieć. Jest to orzeźwiająca zmiana tempa od randek z młodszymi dorosłymi, którzy często nie wiedzą, czego chcą lub boją się zobowiązać do czegokolwiek. Inną wielką rzeczą o MILFs jest to, że są one często bardziej pewni siebie niż młodsi dorośli, a oni są wygodne w ich własnej skórze i wiem, co przynoszą do stołu. Ta pewność siebie jest niesamowicie sexy i coś, co młodzi dorośli często brakuje.

Jeśli szukasz relacji bez gier i bez dramatu, a następnie randki MILF jest droga do zrobienia. Nie będziesz zawiedziony.

Porady dotyczące randek z MILF

Oto kilka wskazówek dotyczących randek z MILF, których nauczyłem się po drodze:

- Take things slow: Nie spiesz się z niczym; niech rzeczy rozwijają się organicznie.

- Bądź pełen szacunku: Pamiętaj, że jest dorosła, więc traktuj ją z szacunkiem, na który zasługuje.

- Nie bój się prosić o radę: Ona prawdopodobnie będzie bardziej doświadczona od Ciebie w wielu dziedzinach, więc nie bój się prosić o radę.

- Słuchaj jej: MILF-y często szukają kogoś, kto je wysłucha i zrozumie, więc upewnij się, że właśnie to robisz.

- Baw się dobrze: Randki z MILF powinny być zabawą, więc upewnij się, że dobrze się bawisz!

Jak poznać MILF-y

Najlepszym sposobem na poznanie MILF-ów jest internet. Istnieje mnóstwo stron i aplikacji randkowych, które obsługują starsze kobiety szukające młodszych mężczyzn. Możesz także spróbować szczęścia w barach lub klubach znanych jako odwiedzane przez MILFs. Inną opcją jest udział w wydarzeniach lub działaniach, które mają tendencję do bycia popularnym wśród starszych kobiet. Obejmują one takie rzeczy jak degustacje wina, zajęcia artystyczne i lekcje tańca. Jeśli umieścisz się w środowiskach, w których MILFs są prawdopodobne, zwiększysz swoje szanse na spotkanie jednego, który cię pociąga.

Wniosek

Więc, dlaczego wolisz randki MILFs niż młodych dorosłych? Czy to doświadczenie, które przynoszą? Pewność siebie? Seksowność? Niezależnie od powodu, nie ma nic złego w byciu przyciąganym przez starsze kobiety, a to pokazuje, że jesteś otwarty i chętny do próbowania nowych rzeczy.
Więc śmiało, wyślij wiadomość do tej MILF, którą masz na oku. Kto wie, może ona właśnie szuka kogoś takiego jak ty.

Author profile

Paweł Fajdek

Ekspert od randek

Paweł Fajdek, renomowany ekspert od randek online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi wskazówkami i praktycznymi poradami, pomagając ludziom odnaleźć miłość w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read