Blog

Czy portale do skoku w bok naprawdę nadają się do znalezienia dyskretnego romansu?

2021-01-15

Czy portale do skoku w bok naprawdę nadają się do znalezienia dyskretnego romansu?

Wiele osób myśli o dyskretnym romansie lub skoku w bok. Jednak dla większości ludzi nie chodzi o to, aby oszukiwać swojego partnera, ale raczej, aby w końcu ponownie uprawiać namiętny seks, kiedy życie seksualne z partnerem staje się na dłuższą metę po prostu nudne. Jest to nieunikniony i całkowicie normalny proces. Jednak kochasz też swojego partnera i nie chcesz go stracić, gdyby tylko nie ten problem z seksem.

Dlatego też romans musi być bardzo dyskretny, żeby nikt się o nim nie dowiedział. Ponieważ jeśli ktoś dowie się o twoim romansie, prawdopodobnie dowie się o nim również twój partner. Skutkiem tego może być rozstanie. Na portalach do skoku w bok możesz znaleźć odpowiedniego partnera do dyskretnego romansu. Są jednak pewne aspekty, które należy wziąć pod uwagę, aby sprawa była naprawdę dyskretna.

Dobre portale do skoku w bok

Już przy wyborze portali, uwagę należy zwrócić na kilka aspektów. Ponieważ nie każdy portal jest naprawdę wystarczająco dyskretny. Niektóre portale nie są zablokowane dla Google, więc Twoje zdjęcie profilowe może wyświetlać się, gdy ktoś szuka cię w Google po imieniu i nazwisku. Ukaże się również, gdzie można znaleźć to zdjęcie, a w takim przypadku nie będziesz już mógł zaprzeczyć, że masz lub planujesz mieć romans. Dlatego warto zdecydować się na portal służący do skoku w bok. Jest tu kilka fałszywych profili, a jednocześnie sporo osób, które szukają tego samego, co ty. Oznacza to, że prawdopodobieństwo sukcesu w znalezieniu odpowiedniego romansu jest znacznie większe.

Zaletą portali służących do skoku w bok jest to, że ludzi poznaje się anonimowo, bez konieczności nawiązywania więzi lub tym podobnych. Obie strony spotykają się dobrowolnie i w ten sposób czerpią korzyści z przygody. Nie ma nieporozumień, fałszywych nadziei i tym sposobem nie ma rozczarowań. Czysty romans!

Wskazówki na dyskretny romans

Jak już wspomnieliśmy, chcielibyśmy dać ci kilka wskazówek, aby dyskrecja podczas twojego romansu mogła zostać zachowana. Dopóki kontakt odbywa się tylko za pośrednictwem platformy, wszystko jest w porządku, nigdy natomiast nie podawaj swojego prywatnego numeru telefonu. W takim przypadku lepiej kupić drugi telefon komórkowy lub inną kartę SIM, ponieważ zdarzyć może się, że ktoś zadzwoni do Ciebie w najmniej odpowiednim momencie.

Po drugie, zawsze po zakończeniu wyszukiwania należy usunąć historię przeglądania na komputerze, ponieważ jeśli twój partner zobaczy, że odwiedzałeś takie strony, następnym krokiem będzie rozstanie.

Co więcej, zawsze należy mieć wymyślone dyskretne alibi, gdyby twój partner zapytał cię, gdzie byłeś. Pomyśl o dobrej wymówce, w przeciwnym razie, jeśli użyjesz niewiarygodnych wymówek, sprawa może zostać natychmiast odkryta. Najlepsze alibi to te, których twój partner nie zna, jak np. koledzy z pracy. Można np. powiedzieć, że trzeba wybrać się w spontaniczną podróż służbową lub coś podobnego.

Po czwarte, powinieneś zachować swoją tożsamość w tajemnicy i nie ujawniać jej podczas rozmowy. Jeśli twój romans będzie znał twoje miejsce zamieszkania, zdarzyć może się, że do ciebie przyjedzie. Niedobrze! Dyskretne miejsce spotkań jest również niezwykle ważne, abyś nie został nakryty ze swoją kochanką.

Nie dawaj swemu romansowi fałszywych nadziei ani nie opowiadaj bajek. Wyjaśnij, że zależy ci tylko na seksie i nie chcesz niczego więcej. Jeśli złożysz fałszywe obietnice, a twój romans się w tobie zakocha, może to doprowadzić do dużego stresu i wielu konfliktów. Jeśli zauważysz, że twój romans nie szuka tylko fizycznego kontaktu z tobą, a chce czegoś więcej, powinieneś przeprowadzić rozmowę i wyraźnie zaznaczyć granice. Być może będzie trzeba zakończyć ten romans.

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read