...
Ogłoszenie reklamowe

StronyRandkowe.pl oznacza przejrzystość i właśnie dlatego za uczciwe uważamy informowanie naszych użytkowników, że w niektórych przypadkach otrzymujemy prowizję, jeśli odwiedzający kliknie jeden z naszych linków, zarejestruje się lub uzyska członkostwo w wymienionym portalu. Bez tej prowizji nie bylibyśmy w stanie zaoferować Ci usługi, która jest bezpłatna. Domeny oraz hosting kosztują, a także czas na administrację i utrzymanie StronyRandkowe.pl jest czasochłonny i kosztowny. Odwiedzający nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów!

StronyRandkowe.pl to niezależna platforma porównawcza i zawsze staramy się porównywać wszystkie produkty tak obiektywnie, jak to tylko możliwe. Chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę, że na kolejność, pozycjonowanie oraz ocenę wymienionych produktów może mieć wpływ wykonanie, konwersja lub popularność poszczególnych stron. W niektórych przypadkach nie otrzymujemy żadnej prowizji, uważamy jednak za ważne, aby mimo wszystko zaprezentować naszym gościom jak najlepsze produkty.

Blog

Czy portale do skoku w bok naprawdę nadają się do znalezienia dyskretnego romansu?

2021-01-15

Czy portale do skoku w bok naprawdę nadają się do znalezienia dyskretnego romansu?

Wiele osób myśli o dyskretnym romansie lub skoku w bok. Jednak dla większości ludzi nie chodzi o to, aby oszukiwać swojego partnera, ale raczej, aby w końcu ponownie uprawiać namiętny seks, kiedy życie seksualne z partnerem staje się na dłuższą metę po prostu nudne. Jest to nieunikniony i całkowicie normalny proces. Jednak kochasz też swojego partnera i nie chcesz go stracić, gdyby tylko nie ten problem z seksem.

Dlatego też romans musi być bardzo dyskretny, żeby nikt się o nim nie dowiedział. Ponieważ jeśli ktoś dowie się o twoim romansie, prawdopodobnie dowie się o nim również twój partner. Skutkiem tego może być rozstanie. Na portalach do skoku w bok możesz znaleźć odpowiedniego partnera do dyskretnego romansu. Są jednak pewne aspekty, które należy wziąć pod uwagę, aby sprawa była naprawdę dyskretna.

Dobre portale do skoku w bok

Już przy wyborze portali, uwagę należy zwrócić na kilka aspektów. Ponieważ nie każdy portal jest naprawdę wystarczająco dyskretny. Niektóre portale nie są zablokowane dla Google, więc Twoje zdjęcie profilowe może wyświetlać się, gdy ktoś szuka cię w Google po imieniu i nazwisku. Ukaże się również, gdzie można znaleźć to zdjęcie, a w takim przypadku nie będziesz już mógł zaprzeczyć, że masz lub planujesz mieć romans. Dlatego warto zdecydować się na portal służący do skoku w bok. Jest tu kilka fałszywych profili, a jednocześnie sporo osób, które szukają tego samego, co ty. Oznacza to, że prawdopodobieństwo sukcesu w znalezieniu odpowiedniego romansu jest znacznie większe.

Zaletą portali służących do skoku w bok jest to, że ludzi poznaje się anonimowo, bez konieczności nawiązywania więzi lub tym podobnych. Obie strony spotykają się dobrowolnie i w ten sposób czerpią korzyści z przygody. Nie ma nieporozumień, fałszywych nadziei i tym sposobem nie ma rozczarowań. Czysty romans!

Wskazówki na dyskretny romans

Jak już wspomnieliśmy, chcielibyśmy dać ci kilka wskazówek, aby dyskrecja podczas twojego romansu mogła zostać zachowana. Dopóki kontakt odbywa się tylko za pośrednictwem platformy, wszystko jest w porządku, nigdy natomiast nie podawaj swojego prywatnego numeru telefonu. W takim przypadku lepiej kupić drugi telefon komórkowy lub inną kartę SIM, ponieważ zdarzyć może się, że ktoś zadzwoni do Ciebie w najmniej odpowiednim momencie.

Po drugie, zawsze po zakończeniu wyszukiwania należy usunąć historię przeglądania na komputerze, ponieważ jeśli twój partner zobaczy, że odwiedzałeś takie strony, następnym krokiem będzie rozstanie.

Co więcej, zawsze należy mieć wymyślone dyskretne alibi, gdyby twój partner zapytał cię, gdzie byłeś. Pomyśl o dobrej wymówce, w przeciwnym razie, jeśli użyjesz niewiarygodnych wymówek, sprawa może zostać natychmiast odkryta. Najlepsze alibi to te, których twój partner nie zna, jak np. koledzy z pracy. Można np. powiedzieć, że trzeba wybrać się w spontaniczną podróż służbową lub coś podobnego.

Po czwarte, powinieneś zachować swoją tożsamość w tajemnicy i nie ujawniać jej podczas rozmowy. Jeśli twój romans będzie znał twoje miejsce zamieszkania, zdarzyć może się, że do ciebie przyjedzie. Niedobrze! Dyskretne miejsce spotkań jest również niezwykle ważne, abyś nie został nakryty ze swoją kochanką.

Nie dawaj swemu romansowi fałszywych nadziei ani nie opowiadaj bajek. Wyjaśnij, że zależy ci tylko na seksie i nie chcesz niczego więcej. Jeśli złożysz fałszywe obietnice, a twój romans się w tobie zakocha, może to doprowadzić do dużego stresu i wielu konfliktów. Jeśli zauważysz, że twój romans nie szuka tylko fizycznego kontaktu z tobą, a chce czegoś więcej, powinieneś przeprowadzić rozmowę i wyraźnie zaznaczyć granice. Być może będzie trzeba zakończyć ten romans.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Jak stworzyć dobry profil randkowy

  2021-03-12

  Jak stworzyć dobry profil randkowy

  Twój profil na portalu randkowym jest tym samym, czym wizytówka lub strona internetowa dla firmy. Konkurencja jest w końcu bardzo duża. Każdy chce być liderem w wyścigu. Każdy chce znaleźć partnera i to w większości przypadków jak najszybciej. Ale zanim rzucisz się w wir randek online, zastanów się, jakie informacje chcesz o sobie udzielić oraz jakiego rodzaju partnera szukasz.

 • Dlaczego młodym mężczyznom podobają się starsze kobiety: przyczyny, korzyści, doświadczenia.

  2021-02-15

  Dlaczego młodym mężczyznom podobają się starsze kobiety: przyczyny, korzyści, doświadczenia.

  Coraz więcej związków ma niecodzienną konstelację, przez co są one odrzucane przez społeczeństwo, chociaż nie ma to żadnego sensu. Mówimy o związku, w którym mężczyzna jest młodszy, a kobieta starsza. Często taki związek tolerowany jest tylko wtedy, gdy mężczyzna jest starszy, a kobieta młodsza. W ostatnich latach obserwuje się jednak również coraz większy odwrotny podział ról: młody mężczyzna - dojrzała kobieta.