Blog

Czego naprawdę szukają kobiety na pierwszej randce

2022-06-14

Czego naprawdę szukają kobiety na pierwszej randce

Randka może być trudnym doświadczeniem, zwłaszcza jeśli jest to Twój pierwszy raz. Chcesz zrobić dobre wrażenie i uniknąć niezręczności. Kobiety zauważają wiele rzeczy na pierwszej randce. Aby Ci pomóc, zebraliśmy listę rzeczy, na które kobiety zwracają uwagę w mężczyznach na pierwszej randce. Zastosuj się do naszych rad, a na pewno zrobisz wrażenie na swojej randce.

Oto Top-5 rzeczy, których powinieneś się upewnić, aby zrobić wrażenie na swojej randce:

 1. Jak bardzo jest pewny siebie. Kobiety pociągają pewni siebie mężczyźni. Upewnij się, że nawiązujesz kontakt wzrokowy, stoisz prosto i uśmiechasz się. Pewność siebie, w naszym przypadku - chodzi o subtelności Twojej mowy ciała i zachowania. Na przykład, facet, który jest pewny siebie w danym kontekście lub scenariuszu, w przeciwieństwie do faceta, który jest niepewny siebie, niepewny siebie, zdenerwowany i czuje się nieswojo w danym środowisku lub sytuacji. Kobieta najbardziej ceni to, co czuje instynktownie w reakcji na działania faceta, język ciała i sposób interakcji społecznych i spotkań z nią.
 2. Jak on jest ubrany. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, więc upewnij się, że jesteś dobrze ubrany. Załóż coś, w czym dobrze się czujesz - będziesz bardziej pewny siebie, a Twoja randka to zauważy. Nie skupiaj się zbytnio na swoim stroju. Styl powinien być odpowiedni dla danej czynności i miejsca, ale ostatecznie chodzi o to, jak się czujesz w tym, co masz na sobie.
 3. Jak pachnie. To może wydawać się oczywiste, ale upewnij się, że dobrze pachniesz! Weź prysznic przed randką i użyj wody kolońskiej lub sprayu do ciała o lekkim zapachu. Twoja randka będzie w stanie wyczuć Twój zapach podczas rozmowy, więc nie przesadzaj z jego ilością. Zapach może być zarówno silnym bodźcem stymulującym, który zwiększy pożądanie seksualne i atrakcyjność, jak i przyczyną, która zniweczy wszystkie inne Twoje wysiłki.
 4. Czy jest dobrym słuchaczem. Kobiety chcą być wysłuchane i zrozumiane. Zwracaj uwagę na to, co ona mówi i zadawaj pytania uzupełniające. Pokaż, że jesteś nią zainteresowany, utrzymując kontakt wzrokowy i używając mimiki twarzy. Po prostu nie zamieniaj randki w przesłuchanie swojej partnerki. Spraw, aby Cię polubiła, a z chęcią opowie Ci o wielu ekscytujących rzeczach 
 5. Jak bardzo zabawny jest w towarzystwie. Na koniec dnia kobiety chcą się dobrze bawić. Jeśli potrafisz sprawić, że Twoja randka będzie się śmiała i dobrze bawiła, na pewno będzie chciała się z Tobą spotkać ponownie. Bądź sobą i pozwól swojej osobowości zabłysnąć. Jeśli za bardzo starasz się być kimś, kim nie jesteś, ona to zauważy, a randka okaże się klapą.

Stosując się do naszych rad, na pewno zrobisz świetne wrażenie na swojej randce. Bądź pewny siebie, ubierz się elegancko, ładnie pachnij, słuchaj jej i dobrze się baw. Jeśli uda Ci się zrobić wszystkie te rzeczy, na pewno ją przekonasz. Powodzenia!

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read