Blog

Co naprawdę oznaczają jej wiadomości tekstowe

2022-11-15

Co naprawdę oznaczają jej wiadomości tekstowe

Jeśli chodzi o pisanie tekstów z kobietami, istnieje wiele potencjalnych min. Pewne słowa i zwroty mogą wydawać się potrzebujące, natarczywe, a nawet agresywne. Albo odwrotnie - kobieta może myśleć, że jest zabawna, ale może wydawać się zimna i zdystansowana.

Ważne jest, aby być świadomym tych potencjalnych nieporozumień, zwłaszcza jeśli próbujesz nawiązać relację z kimś nowym. Poprzez zrozumienie ukrytych znaczeń za jej wiadomościami tekstowymi, będziesz lepiej przygotowany do nawigacji po tych mętnych wodach i uniknięcia jakiejkolwiek błędnej komunikacji.

Ale co to wszystko znaczy? Co tak naprawdę oznaczają te wiadomości tekstowe?

"k"

Jest to najbardziej frustrująca wskazówka tekstowa wszech czasów. "K" może oznaczać tak wiele różnych rzeczy - wszystko od "OK, słucham" do "Nie mam absolutnie żadnego pojęcia, o czym mówisz".
Kiedy widzisz, że kobieta wpisuje "k" w odpowiedzi na twoją wiadomość, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest poproszenie jej o wyjaśnienie, co ma na myśli. Szanse są, ona będzie szczęśliwa, aby wyjaśnić - i unikniesz nieporozumień.

"lol"

Śmiejąc się na głos, lub LOL jest jednym z najczęściej używanych wskazówek tekstowych. I chociaż czasami może to być po prostu sposób na pokazanie, że coś jest zabawne, często ma głębsze znaczenie.
W wielu przypadkach kobieta będzie używać LOL, aby pokazać, że jest Tobą zainteresowana. Jeśli ona stale wysyła ci teksty warte LOL, to dobry znak, że lubi z tobą rozmawiać i chce utrzymać rozmowę.

"Hej"

Jest to klasyczna wskazówka tekstowa, która może oznaczać wiele różnych rzeczy. Czasami jest to tylko swobodne powitanie, ale innym razem może być zaproszeniem do poważniejszej rozmowy.
Jeśli nie jesteś pewien, co kobieta oznacza, kiedy wysyła ci tekst "hej", najlepszą rzeczą do zrobienia jest odpowiedzieć w rodzaju i zobaczyć, gdzie rozmowa idzie stamtąd.

":)"

Uśmiechnięta twarz to kolejny z tych frustrująco niejednoznacznych wskazówek tekstowych. To może czasami po prostu oznaczać, że nadawca jest szczęśliwy, ale może to być również sposób flirtująco wskazując na coś więcej.
Jeśli widzisz, że kobieta wysyła Ci uśmiechniętą buźkę, najlepiej jest grać bezpiecznie i założyć, że jest Tobą zainteresowana. Odwzajemnij flirt z nią i zobacz gdzie potoczy się rozmowa.

Wyniki

Poprzez opanowanie tego, jak interpretować typowe wskazówki wokalne i tekstowe, będziesz w stanie rozszyfrować prawdziwe myśli kobiety - nawet jeśli ona zachowuje je dla siebie. Więc następnym razem, gdy kobieta będzie do Ciebie mówić lub wysyłać wiadomości, zwróć uwagę na jej słowa i zobacz jakie niewypowiedziane wiadomości mogą ujawnić.

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read