Blog

Co mężczyźni muszą wiedzieć o nowoczesnych dziewczynach

2022-08-27

Co mężczyźni muszą wiedzieć o nowoczesnych dziewczynach

W dzisiejszych czasach wiele mówi się o "nowoczesnych dziewczynach". Ale czego one tak naprawdę chcą? Czego oczekują od mężczyzn? 
Ten post da ci crash course we wszystkim, co musisz wiedzieć o nowoczesnych dziewczynach. Więc niezależnie od tego, czy umawiasz się z jedną, czy po prostu chcesz je lepiej zrozumieć, czytaj dalej, aby poznać siedem rzeczy, które każdy mężczyzna powinien wiedzieć o nowoczesnych dziewczynach.

Jesteśmy bardziej niezależne niż kiedykolwiek wcześniej.

Z większą liczbą kobiet w sile roboczej niż kiedykolwiek wcześniej, nie jest tajemnicą, że jesteśmy niezależne. Minęły czasy, kiedy polegałyśmy na mężczyznach, aby się nami opiekowali. Potrafimy zadbać o siebie, dziękuję bardzo.
Nie zrozum mnie źle, nadal kochamy dobrego mężczyznę, który może traktować nas dobrze, ale nie potrzebujemy go, aby przetrwać. W rzeczywistości, jesteśmy całkowicie szczęśliwi żyjąc na własną rękę.
Więc co to oznacza dla ciebie? Jeśli chcesz zdobyć nasze serca, musisz pokazać nam, że nie boisz się silnej kobiety.

Rycerskość nie umarła, ale nie oczekujemy, że zrobisz wszystko za nas.

Jeśli chodzi o rycerskość, doceniamy myśl, ale nie oczekujemy, że zrobisz dla nas wszystko. Niewielka ilość idzie w długą drogę.
Jeśli możesz przytrzymać otwarte drzwi lub zaoferować pomoc w założeniu płaszcza, to świetnie. Ale jeśli nie możesz zrobić tych rzeczy, nie przejmuj się tym. Potrafimy doskonale zadbać o siebie.
To, co naprawdę doceniamy, to kiedy traktujesz nas jak równych sobie. Chcemy być szanowane i doceniane za to, kim jesteśmy, a nie tylko dlatego, że jesteśmy kobietami. Więc skupmy się na byciu dobrymi ludźmi i pozwólmy reszcie zadbać o siebie.

Nie jesteśmy tak emocjonalne, jak myślisz.

Możesz myśleć, że wszystkie jesteśmy bandą nadmiernie emocjonalnych kobiet, które nie mogą podjąć decyzji bez konsultacji z naszymi przyjaciółmi, ale byłabyś zaskoczona. Prawda jest taka, że jesteśmy takie same jak Ty - chcemy niezależności i możliwości dokonywania własnych wyborów.
Nie szukamy kogoś, kto będzie nam mówił, co mamy robić lub jak żyć. Jesteśmy silnymi, zdolnymi kobietami, które mogą poradzić sobie z tym, co życie rzuca nam na drogę. Więc nie bój się do nas podejść - upewnij się, że podchodzisz do nas z szacunkiem, a na pewno się dogadacie.

Nie wszystkie jesteśmy zainteresowane makijażem i modą.

Istnieje błędne przekonanie, że wszystkie nowoczesne dziewczyny lubią makijaż i modę. Nie jesteśmy. W rzeczywistości, jest wiele z nas, które nie mogłyby dbać o te rzeczy.
Nie zrozum mnie źle, kocham dobrą szminkę lub sukienkę tak samo jak następna dziewczyna, ale to nie wszystko, co mnie interesuje. Uwielbiam też spędzać czas na świeżym powietrzu, jeździć na wycieczki i oglądać programy telewizyjne, które dają do myślenia.
Więc nie zaszufladkuj nas, nowoczesnych dziewczyn, do stereotypu, który nie pasuje do wszystkich z nas. Jesteśmy różnorodne, tak jak ty. I to właśnie czyni nas tak interesującymi.

Po prostu szukamy kogoś, kto będzie nas dobrze traktował.

Więc, chcesz wiedzieć czego szukamy w mężczyźnie? To całkiem proste, naprawdę. Chcemy po prostu kogoś, kto będzie traktował nas dobrze. Nie potrzebujemy rycerza w lśniącej zbroi, chcemy tylko kogoś, kto doceni nas za to, kim jesteśmy.
Szukamy po prostu kogoś, kto sprawi, że poczujemy się wyjątkowo. Kogoś, kto sprawi, że poczujemy się jak jedyna dziewczyna na świecie. I nie boimy się położyć nasze serca na linii. Jesteśmy gotowi, aby znaleźć człowieka naszych marzeń i mamy nadzieję, że jesteś też.

Szukamy mężczyzny, nie chłopca

Nie szukamy chłopców, szukamy mężczyzn. Kogoś, kto wie, jak przejąć kontrolę i podejmować decyzje. Kogoś, kto ma poczucie celu i kierunku w życiu.
Chcemy kogoś, kto może sprawić, że będziemy czuć się bezpiecznie i chronieni, ale także kogoś, kto może rzucić nam wyzwanie i popchnąć nas do bycia lepszymi. Szukamy mężczyzny, a nie chłopca. Czy jesteś gotowy na to wyzwanie?

Wniosek

Jest wiele, co idzie do zrozumienia współczesnych dziewczyn, a jako mężczyzna, musisz być zaznajomiony z podstawami.
Poprzez zrozumienie wyżej wymienionych siedmiu punktów, będziesz na dobrej drodze do udanych relacji z nowoczesnymi dziewczynami w twoim życiu.

Author profile

Paweł Fajdek

Ekspert od randek

Paweł Fajdek, renomowany ekspert od randek online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi wskazówkami i praktycznymi poradami, pomagając ludziom odnaleźć miłość w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read