Blog

Co kobiety chcą wyjaśnić mężczyznom, ale nigdy nie powiedzą tego wprost

2022-05-27

Co kobiety chcą wyjaśnić mężczyznom, ale nigdy nie powiedzą tego wprost

W ciągu swojego życia kobieta może spotkać faceta, być nim zainteresowana, a potem on z różnych powodów traci zainteresowanie rozmową z nią lub jej podrywaniem.
W niektórych przypadkach jest to spowodowane tym, że facet nie miał dla niej wystarczającego pożądania seksualnego. W innych przypadkach facet traci zainteresowanie, ponieważ ona nie daje mu oczywistych oznak zainteresowania, a on uważa, że nie ma w niej ognia, więc się wycofuje. W innych sytuacjach niektórzy mężczyźni po prostu chcą, aby kobiety czuły się do nich przyciągane i nie mają żadnego interesu w podrywaniu większości kobiet, z którymi się spotykają.

Co tak naprawdę się dzieje?

Kiedy rozmawiasz z kobietą, nie zdziw się, jeśli ona nie chce, abyś zbyt łatwo się nią zainteresował. Jeśli w trakcie rozmowy zaczniesz się nią nudzić, może ona nie chcieć okazywać zbytniego entuzjazmu emocjonalnego. 

Może się obawiać, że po prostu sprawisz, że poczuje się przyciągnięta i zapragnie Cię mieć, a potem nie będziesz jej ścigał. To sprawi, że poczuje się tak, jakby została przez Ciebie odrzucona, nie była dla Ciebie wystarczająco dobra itp.

Ona może być oczywista w swoim zainteresowaniu i dawać do zrozumienia, że chce, aby coś się wydarzyło, albo może bać się ujawnić zbyt duże zainteresowanie, ponieważ mógłbyś ją odrzucić.

Może to być typ kobiety, która nie chce ujawniać zbyt dużego zainteresowania przez pierwsze 7-10 minut rozmowy, aby sprawdzić, jaki jest Twój poziom zaufania.

Ogólnie rzecz biorąc, te typy kobiet będą atrakcyjnymi kobietami, które pragną tylko pewnego siebie faceta, ponieważ wiedzą, że jeśli wejdą w związek z facetem, który nie wierzy, że jest ich wart, szybko stanie się przylegający i kontrolujący.

Upewnij się, że nie myślisz zbyt pochopnie o kobiecie.

Upewnij się, że nie pomylisz niepokoju kobiety związanego z odrzuceniem z sugerowaniem, że nie jesteś dla niej wystarczająco dobry.
Jeśli jednak posiadasz cechy osobowości i działania, które w naturalny sposób przyciągają kobiety, takie jak pewność siebie, charyzma, emocjonalna męskość itd. I znowu - niektóre kobiety będą czuły się mało atrakcyjne, podczas gdy inne mogą czuć się bardzo atrakcyjne.

Wniosek

Współczesne kobiety zachowują się tak, jakby nie potrzebowały mężczyzny, nie boją się odrzucenia i niczego nie wymagają, ale faktem jest, że kobiety też są ludźmi. Prawdopodobnie trudno będzie Ci znaleźć kobietę, która przyznaje się do wszystkich powyższych cech.
One naprawdę czują ból odrzucenia i chcą uniknąć ponownego jego doświadczenia.
Dlatego po prostu upewnij się, że nie zwątpisz w siebie, jeśli dana kobieta nie wykazuje oznak zainteresowania. Nie przestawaj do niej dążyć!

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read