Blog

Co chciałbym wiedzieć o randkach rok temu

2022-07-06

Co chciałbym wiedzieć o randkach rok temu

Jako ktoś, kto jest singlem i był przez jakiś czas, przeszedłem przez moją sprawiedliwą część wzlotów i upadków, jeśli chodzi o randki. Popełniłem kilka błędów i nauczyłem się od nich, a także miałem kilka wspaniałych doświadczeń. W tym wpisie na blogu podzielimy się z wami kilkoma rzeczami, które chciałbym wiedzieć rok temu o randkach.

1. Nie traktuj randek zbyt poważnie.

Jednym z największych błędów, jakie popełniłem, było branie randek zbyt poważnie. Wywierałem na siebie dużą presję, aby znaleźć "idealną" osobę i mieć "idealny" związek. To sprawiło, że czułam się zniechęcona i pełna pretensji, gdy sprawy nie szły zgodnie z planem. Zamiast tego spróbuj cieszyć się procesem poznawania kogoś nowego. Nie wywieraj na siebie tak dużej presji i nie traktuj spraw zbyt poważnie.

2. Bądź sobą.

Może się to wydawać zdrowym rozsądkiem, ale warto to powtórzyć. Kiedy spotykasz kogoś nowego, próbując być kimś, kogo myślisz, że chcą, abyś był, może być kuszący. Ale ostatecznie będziesz miał więcej sukcesów, jeśli po prostu będziesz sobą, a ludzie docenią twoją autentyczność i będziesz miał większe szanse na znalezienie kogoś, kto lubi cię za to, kim jesteś.

3. Nie bój się wystawić siebie na zewnątrz.

Jedną z największych przeszkód w randkowaniu jest po prostu wystawienie się na widok publiczny. To może być przerażające, aby umieścić siebie tam, ale warto. Im więcej osób poznasz, tym bardziej prawdopodobne jest, że znajdziesz kogoś, z kim będziesz się łączyć. Więc nie bój się wyjść tam i poznać nowych ludzi.

4. Bądź otwarty.

Kiedy spotykasz nowych ludzi, konieczne jest zachowanie otwartego umysłu. Możesz nie być zainteresowany randką z kimś o innych zainteresowaniach niż ty, ale nigdy nie wiesz, dopóki nie dasz mu szansy. Możesz być zaskoczony tym, jak wiele masz wspólnego z kimś, kto na pierwszy rzut oka wydaje się zupełnie inny od ciebie.

5. Nie bój się brać rzeczy powoli.

Jedną z miłych rzeczy w randkach jest to, że nie ma pośpiechu. Poświęć swój czas, aby poznać kogoś, zanim zdecydujesz, czy chcesz wziąć rzeczy do następnego poziomu. Nie ma potrzeby się spieszyć; cieszyć się poznaniem kogoś nowego.

6. Komunikuj się otwarcie i szczerze.

Skuteczna komunikacja jest kluczowa w każdym związku, ale niezbędna w nowym. Bądź otwarty i szczery ze swoim partnerem na temat tego, czego szukasz, co czujesz i jakie są twoje oczekiwania. Pomoże to uniknąć wszelkich nieporozumień w dół drogi.

7. Bądź skłonny do kompromisu.

W każdym związku, będą czasy, kiedy trzeba iść na kompromis. Może nie jesteś zainteresowany pójściem do tego samego typu restauracji, co twoja data, a może nie lubisz ich ulubionego filmu. Cokolwiek to jest, bądź skłonny do kompromisu i spotkaj się w środku. Ważne jest, aby pamiętać, że relacje są dwukierunkowe, a obie strony muszą być zadowolone z decyzji.

8. Nie bój się zakończyć rzeczy, jeśli nie działają.

Jeśli jesteś w związku, który nie czyni cię szczęśliwym, nie bój się go zakończyć. Lepiej być singlem i szczęśliwym, niż być w nieszczęśliwym związku. Jeśli coś nie działa, to dobrze jest odejść.
Mam nadzieję, że te wskazówki były dla Ciebie pomocne. Pamiętaj, że randki powinny być zabawą. Więc wyjdź tam, postaw się tam i ciesz się poznaniem kogoś nowego.

9. Randki online są opcją.

Randki online mogą być świetnym sposobem na poznanie nowych ludzi, ale ważne jest, aby zachować ostrożność. Istnieje wiele oszustów tam, więc konieczne jest, aby być ostrożnym o tym, z kim rozmawiasz i jakie informacje osobiste dzielisz. Dziel się informacjami tylko z kimś, komu ufasz, i nigdy nie wysyłaj pieniędzy do kogoś, kogo nigdy nie spotkałeś.

10. Nie graj w gry.

Randki mogą być bardzo podobne do grania w gry, ale ważne jest, aby pamiętać, że jest to czyjeś życie, z którym masz do czynienia. Nie graj w gry z czyimś sercem i nie prowadź ich dalej, jeśli nie jesteś zainteresowany. Bądź szczery od początku, a zaoszczędzisz sobie wiele kłopotów w dłuższej perspektywie.

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read