Blog

9 "brudnych" sekretów kobiet, których nigdy nie chciałyby, abyś poznał

2022-08-07

9

Jaka kobieta nie lubi mieć kilku sekretów? Wszyscy je mamy - małe rzeczy, które kobiety robią, a o których nie chcą, aby ktokolwiek wiedział.
Są jednak pewne sekrety, o których nigdy nie chciałybyśmy, aby mężczyźni się dowiedzieli. Rzeczy, które są trochę "brudne" i mogą sprawić, że w Twoich oczach wydamy się mniej niż doskonałe. W tym artykule podzielimy się z Tobą 9 z tych sekretów.

Ona ocenia twoje buty

Jeśli zamierzasz ją wyciągnąć, upewnij się, że twoje buty są czyste. Ona cię ocenia, a czasami nie boi się dać ci znać.
W rzeczywistości, ona prawdopodobnie ocenia wszystkie swoje stroje. To kobieta, która wie, co wygląda dobrze, a co nie. Wie też, co jest w modzie, a co nie. I nie waha się wyrazić swojej opinii - nawet jeśli o nią nie poprosisz.
Jak więc możesz ją przekonać do siebie? Będąc pewnym siebie i znając się na rzeczy. Ubieraj się jak mężczyzna, który wie czego chce, a ona będzie Cię szanować. I zwracaj uwagę na małe szczegóły, takie jak Twoje buty.

Ona zawsze porównuje Cię do swojego byłego

To nigdy nie jest łatwe, gdy twoja nowa dziewczyna stale porównuje cię do jej byłego. I jest jeszcze gorzej, gdy zdajesz sobie sprawę, że ona zawsze ocenia cię, aby zobaczyć, jak się mierzysz.
To tak, jakby szukała w tobie wad i bez względu na to, jak bardzo się starasz, po prostu nie możesz spełnić jej oczekiwań. Rzecz w tym, że jej były prawdopodobnie był totalnym palantem i nigdy nie będziesz w stanie się z nim porównać.
Więc następnym razem, gdy zacznie porównywać cię do swojego ex, po prostu przypomnij sobie, że nigdy nie będziesz wystarczająco dobry w jej oczach. A potem powiedz jej, żeby poszła skakać do jeziora.

Ona nie jest tak zaangażowana w seks jak ty

Nie jest tajemnicą, że mężczyźni zawsze myślą o seksie i że kobiety nie są tak zainteresowane. Ale możesz nie wiedzieć, że ona nie jest tak zainteresowana seksem jak ty.
W rzeczywistości wiele kobiet wolałoby po prostu przytulić się i obejrzeć film. Nie zrozum mnie źle, nadal lubią seks, ale nie jest to ich be-all i end-all. Więc nie bierz tego do siebie, jeśli ona nie zawsze jest w nastroju - po prostu nie jest tak samo skonstruowana jak ty.

Ona potajemnie liczy na to, że to ty będziesz zmywać.

W rzeczywistości, ona prawdopodobnie sugeruje to, ale jest zbyt uprzejma, aby zapytać. Może nawet zachowywać się tak, jakby nie chciała, żebyś je zrobił, ale ona po prostu próbuje oszczędzić twoje uczucia. W głębi duszy czeka, aż weźmiesz wskazówkę i zrobisz je dla niej.
Więc dlaczego ona po prostu nie wyjdzie i nie powie tego? Cóż, to dlatego, że kobiety są uwarunkowane, aby być grzeczne. Jesteśmy uczone od najmłodszych lat, że nie jest miło prosić o rzeczy bezpośrednio. Mamy czekać, aż ktoś zaproponuje, a może podpowie, czego chcemy. A jeśli nie odbierają naszych wskazówek, to mamy po prostu zrezygnować.
Ale to nie jest to, co powinniśmy zrobić. Powinniśmy być na tyle odważni, aby poprosić o to, co chcemy, a zwłaszcza to, czego potrzebujemy. A jeśli twój partner jest zbyt nieśmiały lub uprzejmy, aby poprosić o pomoc w domu, to powinieneś być tym, który podejmuje inicjatywę i robi to dla nich.

Ona nie słucha ani słowa, które mówisz

Ona nie słucha ani słowa, które mówisz. Ona jest zbyt zajęty myśleniem o tym, co ona będzie nosić do tej partii w piątek lub czy powinna tekst kogoś z powrotem lub nie.
Może się wydawać, że zwraca uwagę, ale nie jest. Kobiety są wielozadaniowe, a my możemy robić kilka rzeczy na raz, nie tracąc rytmu. Więc podczas gdy ty rozmawiasz, ona może być mentalnie sprawdzając jej powiadomienia na Facebooku lub zastanawiając się, co zrobi na obiad.
I to jest w porządku. Po prostu jesteśmy tak skonstruowani. Po prostu nie bierz tego osobiście, jeśli nie reaguje w sposób, w jaki chcesz. Ona prawdopodobnie nawet nie jest świadoma tego, co robi.

Zastanawia się, czy kiedykolwiek zamierzasz się oświadczyć

Możesz się zastanawiać, czy ona kiedykolwiek zamierza zaproponować. Jest to coś, co przekracza umysł kobiety od czasu do czasu. A czasami, po prostu potrzebujemy, aby uzyskać to w otwartej przestrzeni.
Możemy być zaniepokojeni swoimi myślami lub jeśli nawet chcesz się ożenić. Możemy zastanawiać się, czy popychamy cię zbyt mocno lub czy po prostu nie jesteś jeszcze gotowy.
Prawda jest taka, że zawsze zastanawiamy się nad tymi rzeczami i jest to coś, co zawsze jest w naszych umysłach, a my po prostu musimy wiedzieć, na czym stoimy. Więc jeśli mógłbyś dać nam znać, to byłoby wspaniale.

She's Secretly Hoping You'll Lose Weight.

Więc ona upuszcza wskazówki o tym, że chce, abyś nabrał kształtu... W głębi duszy twoja żona lub dziewczyna ma nadzieję, że schudniesz. Nie dlatego, że jej nie pociągasz, ale dlatego, że chce, abyś był zdrowy i żył długo.
Wie, że nadwaga jest zła dla twojego zdrowia i nie chce widzieć, jak cierpisz. Prawdopodobnie nagabywała cię o to już od jakiegoś czasu, ale ty po prostu nie dostajesz wskazówek. Cóż, może to w końcu zmotywuje cię do podjęcia jakiegoś działania.

Ona fantazjuje o innym mężczyźnie

Jest coś, co powinieneś wiedzieć: nawet jeśli ona jest z tobą, myśli o innym mężczyźnie. W rzeczywistości, może ona fantazjować o nim w tej chwili.
Nie bierz tego do siebie; to po prostu sposób, w jaki kobiety są okablowane. Jesteśmy nieustannie zalewani obrazami idealnych, wypielęgnowanych modelek w magazynach i w telewizji, i trudno jest nie porównywać się z nimi.
Nie bądź więc zaskoczony, jeśli Twoja dziewczyna zacznie marzyć o byciu z kimś innym; to całkowicie naturalne. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to po prostu zaakceptować to i iść dalej.

Ona nigdy się nie zmieni, więc lepiej przyzwyczaić się do tego.

Być może zastanawiasz się, czy ona kiedykolwiek się zmieni. Odpowiedź brzmi: nie. Ona nigdy się nie zmieni. Więc lepiej się do tego przyzwyczaić.
Kobiety są skomplikowane i nigdy nie przestaną być skomplikowane. Nawet jeśli myślisz, że wiesz o niej wszystko, ona wciąż będzie cię zaskakiwać. I, częściej niż nie, zaskoczy cię w zły sposób.
Więc po prostu poddaj się teraz. Zaakceptuj fakt, że ona zawsze będzie dla ciebie tajemnicą i naucz się z tym żyć. Nie ma sensu próbować jej zrozumieć - skończysz tylko wściekły. Po prostu pozwól jej być tym, kim jest, i bądź wdzięczny, że masz kogoś tak niesamowitego jak ona w swoim życiu.

Wniosek

Cóż, teraz znasz niektóre z sekretów, które kobiety trzymają ukryte przed opinią publiczną. Mamy nadzieję, że uznałeś te informacje za oświecające i że pomogą Ci one lepiej zrozumieć płeć przeciwną. Tylko uważaj - wiedza to potęga, a teraz, gdy znasz te sekrety, możesz je wykorzystać na swoją korzyść!

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read