Blog

8 Niewypowiedzianych Zasad Dotyczących Podrywania

2022-04-24

8 Niewypowiedzianych Zasad Dotyczących Podrywania

Istnieją pewne niepisane, niewypowiedziane zasady dotyczące zaczepiania, które każdy powinien znać. Jeśli chcesz się z kimś zabawiać, upewnij się, że przestrzegasz tych ośmiu prostych zasad, aby zapewnić sobie i innym lepsze wrażenia.

Wiedz, w co się pakujesz

Zanim wyruszysz na spotkanie, ważne jest, abyś wiedziała, jakiego rodzaju związku szukasz. Jeśli chcesz tylko zaliczyć, nie musisz się martwić, że będziesz zbyt wylewny lub że sprawy będą zbyt poważne. Ale jeśli szukasz czegoś więcej, musisz być szczery ze sobą i z drugą osobą. Aby wszystko się udało, oboje musicie być po tej samej stronie.

Upewnij się, że oboje jesteście gotowi

Nie możesz po prostu umówić się z kimś na randkę, nie upewniając się, że ta osoba jest na to gotowa. Jeśli oboje jesteście po tej samej stronie, to świetnie. Ale jeśli nie, to możesz znaleźć się w bardzo niezręcznej sytuacji. Ważne jest, aby upewnić się, że oboje jesteście gotowi i chętni do przejścia na wyższy poziom, zanim zaczniecie coś robić fizycznie.

Bądź bezpieczny

To chyba nie trzeba mówić, ale musicie się upewnić, że jesteście bezpieczni. Oznacza to stosowanie zabezpieczeń i świadomość związanego z tym ryzyka. Nie chcesz przecież zachorować na chorobę weneryczną ani zajść w ciążę. Dlatego zanim się z kimś umówisz, upewnij się, że podejmujesz odpowiednie środki ostrożności.

Nie spiesz się, żeby odejść

To, że miałeś przygodę na jedną noc, nie oznacza, że musisz od razu wychodzić. W zasadzie lepiej jest, jeśli tego nie zrobisz. Jeśli możesz spędzić noc, to świetnie. Ale jeśli nie, to przynajmniej zostań jeszcze przez jakiś czas. Nie chcesz wychodzić zaraz po tym, jak się umówicie. To po prostu niegrzeczne.

Szanuj się

To, że się z kimś spotykasz, nie oznacza, że możesz traktować go jak gówno. Musisz szanować jej granice i słuchać, co mówi. Jeśli coś jej się nie podoba, nie rób tego. Zawsze upewnij się, że oboje zgadzacie się co do tego, co jest dla Was wygodne.

Nie bądź zbyt przywiązany

Jeśli szukasz czegoś niezobowiązującego, musisz pogodzić się z faktem, że wszystko może się skończyć w każdej chwili. Nie przywiązuj się zbytnio do osoby, z którą dopiero się spotykasz. Im bardziej będziesz zdystansowany, tym łatwiej będzie Ci odejść, jeśli coś nie wyjdzie.

Bądź szczery

Ważne jest, aby być ze sobą szczerym, jeśli chodzi o to, czego szukacie. Jeśli chcesz czegoś więcej niż tylko umówić się na randkę, musisz o tym powiedzieć. To samo dotyczy drugiej osoby. Oboje musicie być szczerzy co do swoich intencji, aby wszystko się udało.

Przekazuj informacje

Musicie się ze sobą komunikować, aby upewnić się, że oboje jesteście po tej samej stronie. Oznacza to rozmowę o tym, czego chcecie i co jest dla Was wygodne. Musicie też umieć słuchać siebie nawzajem i szanować swoje granice. Zanim do czegoś dojdzie, jasno określcie swoje granice. Zanim zaczniesz się z kimś spotykać, zawsze powinieneś wiedzieć, co jest dla Ciebie wygodne, a co nie. W przeciwnym razie sprawy mogą się bardzo szybko skomplikować. Szanuj także granice partnera. Jeśli się na coś nie zgadza, nie próbuj na niego naciskać ani go do tego przekonywać. To nie jest tego warte i nie warto rujnować tego, co może być dobrym rozwiązaniem.

Istnieją niewypowiedziane zasady zaczepiania, o których wszyscy zdają się wiedzieć. Ale co się dzieje, gdy się ich nie przestrzega? Nadal można się dobrze bawić, nawet jeśli jest to tylko przygodna znajomość. Wiedza o tym, w co się pakujesz, i bezpieczeństwo powinny być Twoim głównym priorytetem podczas szukania partnera do podrywu. Upewnij się, że komunikujecie się ze sobą, abyście oboje byli po tej samej stronie. Szanuj granice drugiej osoby, a wszystko pójdzie o wiele sprawniej.

Podrywanie może być zabawnym i wyzwalającym doświadczeniem, ale ważne jest, aby pamiętać o niewypowiedzianych zasadach. Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, na pewno będziesz się dobrze bawić - niezależnie od tego, czy Twoim celem jest przygodny seks, czy coś poważniejszego.

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read