Blog

7 typów zdjęć, których mężczyzna powinien unikać na profilu w serwisie randkowym

2022-05-17

7 typów zdjęć, których mężczyzna powinien unikać na profilu w serwisie randkowym

Nie jest tajemnicą, że mężczyzna, tak jak każdy inny, chce postawić swoją najlepszą stopę do przodu podczas tworzenia profilu online na portalu randkowym. Po tym wszystkim, pierwsze wrażenie jest wszystko, i masz tylko jedną szansę, aby zrobić dobry. 
Niestety, czasami człowiek może się tak zapędzić w próbach pokazania, jaki jest wspaniały, że popełnia kilka znaczących błędów. Jednym z największych błędów, jakie mogą popełnić mężczyźni, jest zamieszczanie pewnych typów zdjęć na swoich profilach na portalach randkowych. 
Więc jakie jest 7 typów zdjęć, których mężczyźni powinni unikać na swoich profilach na portalach randkowych?

Zdjęcia bez koszulki

Rozumiemy to, jesteś mężczyzną i masz ładne ciało. Ale czy naprawdę musisz zamieszczać zdjęcie bez koszulki jako swoje główne zdjęcie profilowe? Prawdopodobnie odpowiedź brzmi: nie. 
Zdjęcia bez koszulki wysyłają komunikat, że szukasz czegoś więcej niż tylko związku. Nie jest to problem sam w sobie, ale powinieneś wiedzieć, że dziewczyny nie doceniają tak prostej komunikacji wizualnej.

Zdjęcia grupowe

Zdjęcia grupowe są świetne, aby pokazać swoje życie towarzyskie, ale nie są już tak świetne, aby pokazać siebie. Kiedy ludzie widzą zdjęcie grupowe, ich wzrok natychmiast kieruje się na osobę, która jest na nim najbardziej atrakcyjna. Jeśli więc nie jesteś najatrakcyjniejszą osobą na zdjęciu, ludzie po prostu przewiną je obok Ciebie. 

Zdjęcia z inną kobietą

To przekracza granicę adekwatności. Nie, nie i jeszcze raz nie. Nie powinieneś tego robić. Nie ma znaczenia, czy jest to przyjaciółka, siostra, matka, była, czy nawet supergwiazda, którą lubisz - to niedopuszczalne. Wchodzisz na portal randkowy, aby znaleźć bratnią duszę lub po prostu przeżyć przygodę seksualną; nie powinieneś umieszczać takiego zdjęcia w żadnym z tych przypadków. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, gdy szukasz osoby trzeciej do odważnej przygody we dwoje. 

Selfie w łazience/siłowni

Takie selfies są generalnie złym pomysłem dla mężczyzny, aby umieścić je na swoim profilu na portalu randkowym. Sprawiają, że mężczyzna wygląda na samolubnego i egoistycznego i jakby za bardzo starał się być kimś, kim nie jest.  

Zdjęcia, na których jesteś pijany

Wszyscy wiemy, że alkohol może sprawić, że człowiek robi głupie rzeczy. A jedną z takich głupich rzeczy jest publikowanie na swoim profilu zdjęć, na których widać, że jest się pijanym. 
Pijane zdjęcia wysyłają wiadomość, że nie szukasz związku i że nie myślisz poważnie o randkach. Nawet jeśli próbujesz znaleźć wspólny numer, publikowanie takich zdjęć jest bardzo ryzykowne. Wszystkie kobiety wiedzą, że pijani mężczyźni są bardziej skłonni do agresji i mają problemy z erekcją.

Profesjonalne zdjęcia głowy

Profesjonalne zdjęcie głowy jest doskonałe dla Twojego profilu na LinkedIn, ale nie jest już tak dobre dla profilu na portalu randkowym. Profesjonalne zdjęcia głowy sprawiają, że mężczyźni wydają się nieszczerzy. Dla kobiet jest to często wskazówka, że facet nie jest pewny siebie i próbuje to zrekompensować profesjonalnym zdjęciem.

Zdjęcia w pobliżu samochodu

Samochody są najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Ale to nie znaczy, że powinieneś umieszczać zdjęcia siebie z samochodem na swoim profilu w serwisie randkowym. 
Zdjęcia mężczyzn z ich samochodami wysyłają wiadomość, że są oni materialistami i bardziej interesują się swoim samochodem niż znalezieniem związku. Innym okropnym pomysłem jest umieszczanie zdjęć na tle czyjegoś drogiego samochodu. Sprawi to, że będziesz wyglądać na osobę, która się popisuje i odniesiesz wrażenie, że w nieuczciwy sposób próbujesz zdobyć dodatkowe punkty.

Wnioski

Jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie na swoim profilu na portalu randkowym, unikaj zamieszczania tych 7 typów zdjęć. W przeciwnym razie, prawdopodobnie zostaniesz po prostu zignorowany przez kobiety, którymi jesteś zainteresowany. Zamiast tego, skup się na zamieszczaniu zdjęć, które pokazują Twoją osobowość, co przyciągnie do Ciebie odpowiednie kobiety. Dzięki za przeczytanie!

Author profile

Paweł Fajdek

Ekspert od randek

Paweł Fajdek, renomowany ekspert od randek online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi wskazówkami i praktycznymi poradami, pomagając ludziom odnaleźć miłość w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu