Blog

6 pytań na pierwszą randkę, które budują chemię!

2022-10-09

6 pytań na pierwszą randkę, które budują chemię!

Cóż, moi przyjaciele, zadawanie właściwych pytań może uzyskać cię od przeciętnej pierwszej randki do iskry niesamowitych, długotrwałych emocji, których oboje mogliście nie mieć przez długi czas.
Zadawanie pytań jest podstępne, ponieważ rzeczywistość jest taka, że właściwe pytania i ich emocjonalne wyzwalacze mogą być różne dla każdego. Chcę dać ci kilka pytań, które działają na równowagę prawdopodobieństwa. Zasadniczo powinny one działać w 70% czasu. Mam zamiar podzielić się z tobą 6!

1. Oceń ich emocjonalną reakcję na Ciebie: "Jakie są Twoje pierwsze myśli o mnie? Bądź szczery!"

Jest to świetne pytanie, aby zadać wcześnie, ponieważ da ci pomysł, jak czują się z tobą i czy są zainteresowani dążeniem do czegoś dalej. Jeśli nie są, możesz zaoszczędzić sobie kłopotów i przejść dalej.

2. Dowiedz się o ich zainteresowaniach: "O czym musiałbyś rozmawiać przez 20 minut non stop?".

Piękno tej wskazówki polega na tym, że opiera się na ludzkiej naturze - wszyscy uwielbiamy rozmawiać o sobie lub o tematach najbliższych naszym sercom. To pytanie pozwoli Ci poznać ich zainteresowania i to, czy dzielicie wspólną płaszczyznę.
Kiedy możesz dowiedzieć się, co sprawia, że twoja data zapala się z podekscytowaniem, będziesz otwierać bramy powodziowe do niekończącej się, łatwej rozmowy.

3. Uzyskaj od nich rekomendację: "Chcę przeczytać nową książkę w tym miesiącu; masz jakieś dobre rekomendacje?"

Zawsze istnieje podstawowa wzajemność, jeśli chodzi o budowanie chemii, którą należy zbadać. Możesz dowiedzieć się o wspólnych zainteresowaniach, prosząc kogoś o rekomendację, dzięki czemu twoja data poczuje się doceniona. Aby pójść o krok dalej, możesz wspomnieć coś na swoim profilu randkowym online, jak "Daj mi znać, czy są jakieś dobre lokalne browary w pobliżu".

4. Naucz się ich najbardziej zabawnych / upokarzających opowieści: "Opowiedz mi o głupiej rzeczy, którą kiedyś zrobiłeś".

Dzielenie się żenującą opowieścią przełamuje lody i humanizuje was dwoje jako doskonale niedoskonałych ludzi, którzy od czasu do czasu popełniają błędy. Nadaje też ton dalszemu ujawnianiu siebie, co jest kluczem do intymności.
To wyrównuje pole gry i zmniejsza napięcie. Kiedy są w stanie się śmiać, będą mieli ogromną szansę nauczyć się, jak reagują, gdy rzeczy nie idą po ich myśli.

5. Dowiedz się, co myślą o randkach: "Co jest dla ciebie fantastyczną pierwszą randką?"

To może wydawać się trochę dziwne, a nawet sprzeczne z intuicją, ale uważam, że jest to świetny sposób, aby dowiedzieć się, co ich interesuje i jak widzą romans i randki. Plus, prowadzi do bardziej pozytywnych rozmów, które generują silne emocje. To zawsze może dać ci kilka pomysłów na to, gdzie wziąć następną randkę!

6. Zobacz, czy są spontaniczne: "Gdybyś mógł zrobić cokolwiek w tej chwili, co by to było?"

To pytanie pozwala twojej randce stuknąć w ich wyobraźnię i puścić trochę luzu. To pokazuje, czy są spontaniczne, kochające zabawę, lub bardziej zarezerwowane i laid-back. Jeśli nie mogą myśleć o niczym z góry ich głowy, może chcesz sterować jasne.

Bycie nerwowym o tym, co powiedzieć na randce jest powszechne, ale nie musi być. Wystarczy pamiętać, aby mówić z pasją, chodzić pewnie i mieć pozytywne nastawienie, które sprawi, że ci wokół ciebie też będą szczęśliwi. Nie masz nic do stracenia, próbując tego!

Author profile

Paweł Fajdek

Ekspert od randek

Paweł Fajdek, renomowany ekspert od randek online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi wskazówkami i praktycznymi poradami, pomagając ludziom odnaleźć miłość w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read