Blog

5 scenariuszy, które każdy mężczyzna powinien spróbować podczas One-Night Stand w lecie

2022-07-11

5 scenariuszy, które każdy mężczyzna powinien spróbować podczas One-Night Stand w lecie

One-night stand (ONS) jest ogólnie uważany za akt lub instancję przypadkowego seksu między dwiema osobami z małą lub żadną historią ze sobą. Zwykle ma to być czysto fizyczne spotkanie. Termin One-night stand jest również znany jako "bonk", "shag" lub "korzeń" i jest szeroko stosowany w: USA, Kanada, Wielka Brytania, Australia & Nowa Zelandia. Jakkolwiek chcesz to nazwać, one-night stands stają się coraz bardziej popularne, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Badanie przeprowadzone w 2021 roku wykazało, że prawie 75% osób w wieku 18-30 lat miało przygodę na jedną noc. Niemal połowa z nich znalazła hookups online, a udział ten rośnie.

Nocna przygoda - dlaczego i gdzie?

Istnieje wiele różnych powodów, dla których ludzie mogą zdecydować się na angażowanie się w przygodę na jedną noc. Niektórzy robią to po prostu dlatego, że czerpią z tego fizyczną przyjemność bez żadnego emocjonalnego przywiązania. Inni mogą postrzegać to jako okazję do zaczepienia kogoś, kogo uważają za atrakcyjnego, ale niekoniecznie chcą dążyć do związku. A jeszcze inni mogą to robić z ciekawości lub pod presją rówieśników.
Jednorazowa noc może zdarzyć się zawsze i wszędzie - na imprezie, w barze, na plaży, a nawet w sieci. Nie musi być zaplanowana, może być spontaniczna i spontaniczna. I podczas gdy niektórzy ludzie postrzegają przygody na jedną noc jako moralnie złe lub brudne, inni widzą je jako nieszkodliwą zabawę. Jeśli myślisz o posiadaniu jednonocnej stójki tego lata - oto pięć scenariuszy, które każdy mężczyzna powinien spróbować podczas ONS w lecie:

1. ONS na plaży - Ten jest zdecydowanie dla bardziej odważnego mężczyzny. Uprawianie seksu na zacisznej plaży może być fantastycznym doświadczeniem. Dźwięk fal, piasek i słońce sprawiają, że bardzo romantyczne ustawienie. Wystarczy uważać, aby nie dostać zbyt piaszczyste!
2. ONS w miejscu publicznym - czujesz się niegrzeczny? Następnie iść do przodu i mieć seks w miejscu, gdzie można dostać złapany! Dreszczyk emocji związany z potencjalnym złapaniem sprawi, że będzie to tym bardziej ekscytujące.
3. ONS w samochodzie - czy to w swoim samochodzie, czy w czyimś, samochody mogą zapewnić idealną zamkniętą przestrzeń dla intensywnej sesji miłosnej. Plus, zawsze jest opcja robienia tego na parkingu z innymi ludźmi wokół!
4. ONS w pokoju hotelowym - pewny sposób, aby rzeczy steamy. Można zamówić room service, mieć szampana na lodzie, i podkręcić ciepło z niektórych sultry gry wstępnej. Tylko pamiętaj, aby zarezerwować pokój z wyprzedzeniem, więc nie jesteś lewo scrambling w ostatniej chwili.
5. ONS w namiocie - seks w namiocie jest zawsze zabawny. Coś o byciu na zewnątrz i coraz to na po prostu sprawia, że doświadczenie jeszcze bardziej ekscytujące. Jeśli czujesz się odważny, możesz spróbować kochać się w publicznym parku lub lesie! Upewnijcie się tylko, że nie zostaniecie przyłapani!

Więc nie przegap lata - jeśli szukasz, aby dodać trochę emocji do swojego życia seksualnego, to jest to idealny czas, aby cieszyć się casual sex. 

Author profile

Paweł Fajdek

Ekspert od randek

Paweł Fajdek, renomowany ekspert od randek online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi wskazówkami i praktycznymi poradami, pomagając ludziom odnaleźć miłość w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read