Blog

5 scenariuszy, które każdy mężczyzna powinien spróbować podczas One-Night Stand w lecie

2022-07-11

5 scenariuszy, które każdy mężczyzna powinien spróbować podczas One-Night Stand w lecie

One-night stand (ONS) jest ogólnie uważany za akt lub instancję przypadkowego seksu między dwiema osobami z małą lub żadną historią ze sobą. Zwykle ma to być czysto fizyczne spotkanie. Termin One-night stand jest również znany jako "bonk", "shag" lub "korzeń" i jest szeroko stosowany w: USA, Kanada, Wielka Brytania, Australia & Nowa Zelandia. Jakkolwiek chcesz to nazwać, one-night stands stają się coraz bardziej popularne, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Badanie przeprowadzone w 2021 roku wykazało, że prawie 75% osób w wieku 18-30 lat miało przygodę na jedną noc. Niemal połowa z nich znalazła hookups online, a udział ten rośnie.

Nocna przygoda - dlaczego i gdzie?

Istnieje wiele różnych powodów, dla których ludzie mogą zdecydować się na angażowanie się w przygodę na jedną noc. Niektórzy robią to po prostu dlatego, że czerpią z tego fizyczną przyjemność bez żadnego emocjonalnego przywiązania. Inni mogą postrzegać to jako okazję do zaczepienia kogoś, kogo uważają za atrakcyjnego, ale niekoniecznie chcą dążyć do związku. A jeszcze inni mogą to robić z ciekawości lub pod presją rówieśników.
Jednorazowa noc może zdarzyć się zawsze i wszędzie - na imprezie, w barze, na plaży, a nawet w sieci. Nie musi być zaplanowana, może być spontaniczna i spontaniczna. I podczas gdy niektórzy ludzie postrzegają przygody na jedną noc jako moralnie złe lub brudne, inni widzą je jako nieszkodliwą zabawę. Jeśli myślisz o posiadaniu jednonocnej stójki tego lata - oto pięć scenariuszy, które każdy mężczyzna powinien spróbować podczas ONS w lecie:

1. ONS na plaży - Ten jest zdecydowanie dla bardziej odważnego mężczyzny. Uprawianie seksu na zacisznej plaży może być fantastycznym doświadczeniem. Dźwięk fal, piasek i słońce sprawiają, że bardzo romantyczne ustawienie. Wystarczy uważać, aby nie dostać zbyt piaszczyste!
2. ONS w miejscu publicznym - czujesz się niegrzeczny? Następnie iść do przodu i mieć seks w miejscu, gdzie można dostać złapany! Dreszczyk emocji związany z potencjalnym złapaniem sprawi, że będzie to tym bardziej ekscytujące.
3. ONS w samochodzie - czy to w swoim samochodzie, czy w czyimś, samochody mogą zapewnić idealną zamkniętą przestrzeń dla intensywnej sesji miłosnej. Plus, zawsze jest opcja robienia tego na parkingu z innymi ludźmi wokół!
4. ONS w pokoju hotelowym - pewny sposób, aby rzeczy steamy. Można zamówić room service, mieć szampana na lodzie, i podkręcić ciepło z niektórych sultry gry wstępnej. Tylko pamiętaj, aby zarezerwować pokój z wyprzedzeniem, więc nie jesteś lewo scrambling w ostatniej chwili.
5. ONS w namiocie - seks w namiocie jest zawsze zabawny. Coś o byciu na zewnątrz i coraz to na po prostu sprawia, że doświadczenie jeszcze bardziej ekscytujące. Jeśli czujesz się odważny, możesz spróbować kochać się w publicznym parku lub lesie! Upewnijcie się tylko, że nie zostaniecie przyłapani!

Więc nie przegap lata - jeśli szukasz, aby dodać trochę emocji do swojego życia seksualnego, to jest to idealny czas, aby cieszyć się casual sex. 

Inne artykuły na naszym Blogu