Blog

5 przegapionych znaków, że ona chce się z tobą umówić

2022-08-02

5 przegapionych znaków, że ona chce się z tobą umówić

Istnieje wiele subtelnych sygnałów i wskazówek, które ktoś wysyła, gdy są zainteresowani dostaniem się w dół i brudny. Jeśli nie zwracasz uwagi, możesz je całkowicie przegapić.
Ten post nakreśli pięć najczęstszych znaków, że ona chce się z tobą spiknąć. Zwróć uwagę na jej zachowanie i język ciała, a będziesz o krok bliżej do zabrania jej do domu.

Ona nawiązuje kontakt wzrokowy

Jeśli chodzi o przegapione znaki, ten jest dość oczywisty. Jeśli ona nawiązuje kontakt wzrokowy i patrzy na ciebie w sposób, który może być interpretowany tylko jako flirt, to prawdopodobnie jest zainteresowana zaczepieniem.
Oczywiście, możliwe jest, że ona tylko flirtuje i nie chce się zaczepiać. Ale jeśli patrzy na ciebie tak, jakby chciała cię zjeść żywcem, to są duże szanse, że ma nadzieję, że wykonasz ruch.

Znajduje wymówki, żeby cię dotknąć

Nie zawsze łatwo jest powiedzieć, kiedy dziewczyna jest zainteresowana tobą seksualnie. W rzeczywistości może ona wysyłać Ci wszystkie złe sygnały.
Na przykład, ona może znaleźć wymówki, aby Cię dotknąć. Może będzie się o Ciebie ocierać, gdy będzie przechodzić obok lub położy rękę na Twoim ramieniu podczas rozmowy z Tobą. Te małe dotknięcia mogą wydawać się dość niewinne, ale w rzeczywistości są znakiem, że ona jest do ciebie przyciągnięta.
Jeśli nie jesteś pewien, czy jest zainteresowana, po prostu obserwuj, jak zachowuje się wokół innych facetów. Jeśli jest zalotna i zabawna, to dobry znak, że chce się z Tobą umówić. Ponownie, ona może być po prostu przyjazna. Ale jeśli jej dotyki są długotrwałe lub czują się szczególnie intymnie, to znak, że chce czegoś więcej.

Zadaje Ci osobiste pytania

Innym sposobem na poznanie, że jest Tobą zainteresowana jest to, jak bardzo osobiste są jej pytania. Jeśli pyta o twoją rodzinę, pracę lub hobby, to znaczy, że próbuje cię lepiej poznać. A im więcej się o Tobie dowie, tym bardziej prawdopodobne, że będzie chciała się z Tobą umówić.
Kobiety są intuicyjnymi istotami i często wyłapują sygnały, które mężczyźni mogą przeoczyć. Więc jeśli ona pokazuje zainteresowanie tobą, zaufaj swojemu przeczuciu i idź na to. Możesz po prostu skończyć ciesząc się parną nocą pasji z piękną kobietą.

Ona śmieje się z Twoich żartów

Jesteście w barze i wszystko idzie dobrze. Ty opowiadasz żarty, ona się śmieje i oboje świetnie się bawicie. Ale wtedy zaczynasz się zastanawiać: czy ona się śmieje, bo myśli, że jesteś zabawny, czy jest tobą zainteresowana?
Odpowiedź to prawdopodobnie jedno i drugie. Ale jeśli ona śmieje się sugestywnie z twoich żartów, to znak, że jest zainteresowana czymś więcej niż tylko przyjaźnią.

Bawi się swoimi włosami

Innym znakiem, że ona może być zainteresowana tobą jest to, że bawi się swoimi włosami. Kiedy kobieta jest przyciągana przez mężczyznę, często bawi się swoimi włosami, aby pokazać mu, że jest zainteresowana.
Jeśli rozmawiasz z kobietą, która zaczyna kręcić włosami wokół palca lub przeczesuje je rękami, to jest duża szansa, że chce się z Tobą umówić. Więc upewnij się, że masz oko na to zachowanie, ponieważ może to być twój najlepszy wskaźnik, że ona jest gotowa, aby przejść na następny poziom.

Pre-Gaming

Ona jest pre-gaming z tobą, ponieważ chce się z tobą umówić. I jeśli nie będziesz ostrożny, możesz przegapić swoją szansę. Więc jak możesz stwierdzić, czy ona jest po prostu przyjazna, czy chce się spiknąć?
Wspomniane powyżej są kilka znaków, że ona jest zdecydowanie zainteresowana wzięciem rzeczy na następny poziom: ona konsekwentnie nawiązuje kontakt wzrokowy z tobą, dotyka cię w flirty sposób i zadaje osobiste pytania o twoje życie. Jeśli zauważysz któryś z tych znaków, może to być czas, aby wykonać swój ruch.

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read