Blog

5 oznak, że Twoje doświadczenia z randkami online zmierzają w złym kierunku

2022-04-26

5 oznak, że Twoje doświadczenia z randkami online zmierzają w złym kierunku

Nie ma nic złego w odczuwaniu różnych emocji podczas randek online - od podekscytowania i szczęścia po rozczarowanie i frustrację. Ale przypuśćmy, że zaczynasz mieć wrażenie, że Twoje doświadczenia z randkami online idą w złym kierunku. W takim przypadku może to być czas na ponowną ocenę sytuacji. Oto pięć oznak, że Twoje randki online mogą zmierzać w złym kierunku.

1. Nie poznajesz żadnych nowych ludzi

Jeśli od tygodni, a nawet miesięcy, swipujesz i wysyłasz wiadomości bez umówienia się na randkę, być może nadszedł czas, aby ruszyć dalej. W morzu jest mnóstwo innych ryb, więc nie marnuj czasu na kogoś, kto nie jest zainteresowany spotkaniem.

2. Nie pasujesz do osoby, z którą się spotykasz

Ważne jest, by być uczciwym wobec siebie w kwestii randek online. Jeśli zależy Ci tylko na spiknięciu się, nie trać czasu na wysyłanie wiadomości do osób, które szukają poważnego związku. Podobnie, jeśli szukasz tylko czegoś niezobowiązującego, nie rób sobie nadziei na spotkanie kogoś, kto chce się ożenić i mieć dzieci. Bądź uczciwy wobec siebie i wobec osób, z którymi rozmawiasz, a z większym prawdopodobieństwem znajdziesz kogoś, kto będzie do Ciebie pasował.

3. Nie bawisz się dobrze

Randki powinny być dobrą zabawą, więc jeśli nie sprawia Ci to przyjemności, czas przewartościować swoją strategię. Jeśli ciągle stresujesz się swoim profilem, dopasowaniami lub tym, czy znajdziesz miłość w sieci, czas zrobić sobie przerwę. Pamiętaj, że randki powinny być zabawą, więc nie traktuj ich zbyt poważnie!

4. Nie jesteś sobą

Podczas randek internetowych ważne jest, aby być sobą. Nie próbuj być kimś, kim nie jesteś, bo przyciągniesz ludzi, którzy szukają kogoś innego. Bądź szczery w swoim profilu i nie bój się pokazać swojego prawdziwego oblicza. Właściwa osoba doceni Cię za to, kim jesteś, więc nie ma potrzeby udawać kogoś innego.

5. Nie robisz żadnych postępów

Jeśli randki online trwają już jakiś czas i nie przynoszą żadnych sukcesów, być może nadszedł czas, aby coś zmienić. Wypróbuj inną stronę lub aplikację. W sieci jest wiele serwisów randkowych, niezależnie od tego, czy chcesz nawiązać poważny związek, czy flirtować. Nie jesteś pewien, które z nich są najlepsze? Pomożemy Ci. Sprawdź nasze zestawienie najlepszych portali randkowych i najlepszych serwisów randkowych.


To tylko kilka oznak, że Twoje doświadczenia z randkami online mogą zmierzać w złym kierunku. Jeśli nie potrafisz odnaleźć sukcesu w randkach online, nie poddawaj się! Każdy znajdzie tam kogoś dla siebie. Po prostu płyń dalej, a w końcu znajdziesz swoją parę.

Author profile

Paweł Fajdek

Ekspert od randek

Paweł Fajdek, renomowany ekspert od randek online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi wskazówkami i praktycznymi poradami, pomagając ludziom odnaleźć miłość w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read