Blog

4 typy mężczyzn, których spotkasz w sieci - Porady randkowe dla kobiet

2022-04-22

4 typy mężczyzn, których spotkasz w sieci - Porady randkowe dla kobiet

4 typy mężczyzn, których spotkasz w sieci podczas randek. Warto wiedzieć, czego się spodziewać, zanim rozpoczniesz swoją przygodę z randkami. Mając to na uwadze, stworzyliśmy listę 4 typów mężczyzn, z którymi możesz się spotkać. Od fobów zaangażowania po graczy - mamy dla Ciebie wszystko.

Istnieją cztery typy mężczyzn, których spotkasz w sieci podczas randek: fan zobowiązań, gracz, miły facet i samiec alfa.

Każdy z nich ma swój własny, unikalny zestaw cech, więc warto wiedzieć, czego się spodziewać, zanim rozpoczniesz swoją randkową podróż. W tym artykule przyjrzymy się bliżej czterem typom mężczyzn, których prawdopodobnie spotkasz w sieci.

Typ pierwszy: Fobia zobowiązań

Pierwszym z tych czterech typów jest osoba, która nie potrafi się zaangażować. Ten facet zazwyczaj boi się zobowiązań i nie chce być w związku. Jest zwolennikiem dobrej zabawy i cieszenia się życiem singla. Często boi się, że zostanie zraniony, więc będzie trzymał się od Ciebie z daleka. Jeśli szukasz poważnego związku, to nie jest to typ faceta, z którym powinnaś się spotykać.

Typ drugi: Gracz

Kolejnym typem faceta, którego możesz spotkać online, jest gracz. On jest nastawiony na randki i grę w polu. Robi to tylko dla zabawy.  Temu facetowi chodzi tylko o to, żeby zaczepiać jak najwięcej kobiet. Nie jest zainteresowany niczym innym i nigdy nie zobowiąże się do niczego poważnego. Zazwyczaj jest czarujący i gładko mówi, więc łatwo dać się wciągnąć w jego gierki.

Jeśli szukasz niezobowiązującego związku, gracz może być idealnym facetem dla Ciebie. Pamiętaj jednak, że nie będzie on zainteresowany niczym poważnym. Prawdopodobnie będzie bardziej zainteresowany Twoim wyglądem niż czymkolwiek innym, dlatego warto zachować ostrożność. Jeśli szukasz czegoś poważnego, to powinnaś trzymać się z daleka od tego typu faceta.

Typ trzeci: Miły facet

Innym typem faceta, którego możesz spotkać online, jest miły facet. Zazwyczaj jest on trochę nieśmiały i introwertyczny. Jest typem faceta, który szuka poważnego związku. Często był zraniony w przeszłości, więc jest ostrożny w sprawach sercowych. Jest lojalny, pomocny i miły. Jest dobrym słuchaczem i troszczy się o Twoje uczucia. Może potrzebować trochę czasu, aby się otworzyć, ale gdy już to zrobi, jest wspaniałym partnerem. 

Jeśli szukasz poważnego związku, miły facet to świetna opcja. Wystarczy być cierpliwym i nie naciskać na niego zbyt mocno. Być może będzie potrzebował trochę czasu, aby się do Ciebie przekonać, ale w końcu będzie to tego warte.

Typ czwarty: Samiec alfa

Ostatnim typem faceta, którego możesz spotkać online, jest samiec alfa. Jest pewny siebie, odnosi sukcesy i wie, czego chce. Zazwyczaj to on żyje imprezą i uwielbia mieć nad nią kontrolę. Jest naturalnym przywódcą i zawsze szuka wyzwań. Zazwyczaj jest też bardzo przystojny.  

Jeśli szukasz pewnego siebie i odnoszącego sukcesy partnera, to samiec alfa jest facetem dla Ciebie. Przygotuj się tylko na to, że będzie on nieco dominujący. Jest przyzwyczajony do sprawowania władzy, więc może nie być najlepszy w przyjmowaniu rozkazów. Jest też przyzwyczajony do dostawania tego, czego chce, więc musisz umieć mu się przeciwstawić.

Oto cztery typy mężczyzn, których najprawdopodobniej spotkasz w sieci podczas randek. Każdy z nich ma swój własny zestaw cech, dlatego ważne jest, abyś wiedziała, czego się spodziewać, zanim rozpoczniesz swoją podróż. Pamiętając o tym, możesz wybrać typ mężczyzny, który jest dla Ciebie odpowiedni. Powodzenia!

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read