Blog

10 wskazówek dotyczących randek, o których szkoda, że nie dowiedziałeś się wcześniej

2022-06-01

10 wskazówek dotyczących randek, o których szkoda, że nie dowiedziałeś się wcześniej

Nikt nie rodzi się świetnym randkowiczem. Podobnie jak wszystko inne w życiu, umiejętności randkowania są czymś, czego można się nauczyć i z czasem je doskonalić. Jednak każdy może zastosować się do kilku ogólnych wskazówek, aby nieco ułatwić sobie ten proces. Oto 10 wskazówek dotyczących randkowania, które chciałbyś poznać wcześniej!

 1. Nie ignoruj czerwonych flag: Jeśli jesteś z kimś na randce i zauważysz czerwone flagi, ważne jest, aby zwrócić na nie uwagę. Ignorowanie czerwonych flag to pewny sposób na znalezienie się w złej sytuacji.
 2. Nie bój się być asertywny: Jeśli chodzi o randki, bycie asertywnym może być bardzo pomocne. Nie bój się tego, jeśli wiesz, czego chcesz.
 3. Bądź sobą: Na randce najważniejsze jest, aby być sobą. Nie próbuj być kimś, kim nie jesteś, tylko po to, by zrobić wrażenie na drugiej osobie.
 4. Nie poruszaj się zbyt szybko: Zbyt szybkie tempo może często prowadzić do problemów na dalszej drodze. Jeśli jesteś kimś zainteresowany, nie spiesz się i obserwuj rozwój wypadków.
 5. Nie bój się kończyć znajomości: Jeśli nie jesteś zainteresowany kimś lub nie czujesz więzi, nie bój się tego zakończyć. Nie ma sensu kontynuować czegoś, co nie działa.
 6. Bądź szczery: Szczerość jest zawsze najlepszym sposobem na randkowanie. Nie staraj się ukrywać pewnych rzeczy przed drugą osobą, bo później może to tylko wrócić i cię ugryźć.
 7. Miej otwarte opcje: Podczas randki ważne jest, aby mieć otwarte opcje. Nie przywiązuj się zbyt szybko do jednej osoby.
 8. Baw się dobrze: Koniec końców, randki powinny być przyjemne. Nie traktuj wszystkiego zbyt poważnie, nie bój się wyluzować i dobrze się bawić.
 9. Żaden związek nigdy nie będzie idealny: W każdym związku zawsze będą wzloty i upadki. Nie oczekuj, że wszystko będzie idealne, i bądź przygotowana na trudne chwile.
 10. Jeśli i kiedy związek się kończy, to nie jest to koniec świata: Choć rozstanie nigdy nie jest przyjemne, ważne jest, aby pamiętać, że to nie koniec świata. W morzu jest mnóstwo innych ryb, a Ty w końcu znajdziesz kogoś innego.

Randki mogą być przyjemne, jeśli tylko podejdziesz do nich z odpowiednim nastawieniem. Pamiętaj o tych wskazówkach, a na pewno będziesz się dobrze bawić. Kto wie, może nawet znajdziesz miłość swojego życia!

Author profile

Ewa Szewińska

Bloger randkowy

Ewa Szewińska, ceniona blogerka specjalizująca się w randkach online na stronie stronyrandkowe.pl, dzieli się cennymi poradami i praktycznymi wskazówkami, pomagając czytelnikom odnaleźć miłość i sukces w świecie randek internetowych.

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  2023-12-19

  Ujawnienie Tinder SELECT: Podniesienie poziomu gry randkowej

  W stale ewoluującym świecie randek online, Tinder wykonał kolejny przełomowy ruch, wprowadzając swoje ekskluzywne członkostwo - Tinder SELECT. To członkostwo premium, mające na celu zwiększenie doświadczenia randkowego, otwiera drzwi do szeregu unikalnych korzyści, które odróżniają je od standardowej oferty Tindera. W tym wpisie na blogu zbadamy, co Tinder SELECT ma do zaoferowania i jak można odblokować tę ekskluzywną sferę randkową.

  Ewa Szewińska

  Ewa Szewińska

  Bloger randkowy

  2 min read
 • 30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  2023-12-12

  30 najlepszych tekstów na podryw, które sprawią, że serca zaczną trzepotać

  W świecie randek i romansów, dobrze dobrany i czarujący tekst na podryw może być kluczem do przełamania lodów i zrobienia niezapomnianego pierwszego wrażenia.

  Paweł Fajdek

  Paweł Fajdek

  Ekspert od randek

  2 min read