Blog

10 największych czynników zniechęcających mężczyzn

2022-04-21

10 największych czynników zniechęcających mężczyzn


Choć może to być pewne uogólnienie, są rzeczy, które doprowadzają większość mężczyzn do szaleństwa w sypialni. Od bielizny po żartobliwe pogawędki, dowiedz się, co sprawia, że Twój mężczyzna zaczyna pracować i wykorzystaj te wskazówki, aby urozmaicić swoje życie miłosne!

 1. Wspaniały zapach: To jest bardzo ważne. Mężczyźni są istotami niezwykle wrażliwymi wizualnie, ale również silnie reagują na zapach. Upewnij się, że masz swój charakterystyczny zapach, którego on nie będzie mógł się pozbyć, a sprawi, że będzie chciał być blisko Ciebie przez cały czas!
 2. Ubierz się tak, aby zrobić wrażenie: mężczyźni są istotami wizualnymi. Uwielbiają widzieć swoje partnerki ubrane i wyglądające wspaniale. Sprawia to, że czują się dumni, że są z Tobą, a jednocześnie ich to kręci.
 3. Bądź pewna siebie: To bardzo podniecające dla mężczyzn. Nie ma nic bardziej seksownego niż kobieta, która zna swoją wartość i nie boi się jej pokazać. Bądź pewna siebie i swojego związku, a on będzie jak kit w twoich rękach.
 4. Bądź spontaniczna: Mężczyźni uwielbiają dobre niespodzianki, więc postaraj się trochę namieszać. Zaplanuj weekendowy wypad pod wpływem chwili lub zabierz go na noc w mieście, której nigdy nie zapomni.
 5. Bądź dobrym słuchaczem: Mężczyźni często mają wrażenie, że w ich związkach nikt ich nie słucha. Postaraj się naprawdę słuchać tego, co on mówi, a oboje skorzystacie na lepszej komunikacji i głębszym związku.
 6. Wykonaj pierwszy ruch: Mężczyźni uwielbiają, gdy kobieta przejmuje inicjatywę, zwłaszcza w sypialni. Nie bój się inicjować seksu, czasem to właśnie tego potrzebuje, aby poczuć się chcianym i kochanym.
 7. Bądź namiętna: Mężczyźni są namiętnymi istotami i chcą, aby ich partnerki również były namiętne. Pokaż mu, jak bardzo zależy ci na nim i na waszym związku, będąc entuzjastyczną i ekspresyjną podczas uprawiania miłości.
 8. Bądź żądna przygód: Mężczyźni uwielbiają kobiety, które są skłonne do podejmowania ryzyka i próbowania nowych rzeczy.
 9. Bądź wymagająca: Mężczyźni pragną kobiety, która jest wyzwaniem, kogoś, nad kim muszą popracować, aby ją zdobyć.
 10. BĄDŹ SOBĄ!

Inne artykuły na naszym Blogu

 • Osiągnięcie sukcesu jako Sugar Daddy - Ostateczny przewodnik

  2023-02-08

  Osiągnięcie sukcesu jako Sugar Daddy - Ostateczny przewodnik

  Wielu mężczyzn marzy o byciu sugar daddy, ale nie każdy wie, co trzeba zrobić, aby odnieść sukces w tego typu relacji. Jeśli jesteś jednym z tych mężczyzn, ważne jest, aby edukować się o tym, co pociąga za sobą bycie sugar daddy.

 • Sugar Dating Online: Rosnący trend w świecie randek

  2023-02-07

  Sugar Dating Online: Rosnący trend w świecie randek

  Wraz z pojawieniem się technologii, randki online stały się coraz bardziej popularne, z różnymi platformami dostępnymi dla różnych potrzeb i preferencji. Jeden szczególny rodzaj randek online, który zyskał na popularności w ostatnich latach to sugar dating.